Időpont:                    2017. március 04. szombat ( csak egy napos !!! )

Helyszín:                    halasi Vári sportcsarnok (volt ÁMK)

Nevezési határidő: 2017.február 27. (sorsolás február 27-én 19 órakor)

Nevezők:                   1977. 12.31. előtt születettek (egy „kiskorú” lehet                                     1                                   1978.12.31.előtti)

Díjazás:  I.-II.-III.helyezetteknek kupa + oklevél

Szabályok:

-         5+1 fős csapatok (előzetes nevezés nincs, bárki játszhat, ha „belefér” az időbe, de csak egy csapatban)

-         ha valaki ellen óvás érkezik és nem tudja igazolni magát, a tornán nem vehet részt a továbbiakban

-         óvást a meccs végéig be kell nyújtani a versenyszervezőnek,utána nem ér

-         a csoportok  első és második helyezettje jut tovább

-         a kapusról van szöglet, a lábbal hazaadott labdát nem foghatja meg, kézzel vagy lábbal egyaránt játékba hozhatja a labdát, a félpályán át is dobhatja, a játékban lévő labdával gólt is dobhat

-         a palánk használata megengedett, csak a kapu mögött van kinn a labda

-         az esetleges oldalbedobást (ha beszorul a palánk alá vagy fennakad a labda) lábbal is el lehet végezni (nem kell a 3 m-t megadni ilyenkor)

-         a bedobások, pontrúgások elvégzési ideje max. 5 mp. lehet

-         a szabadrúgásoknál, szögletrúgásoknál a 3 métert (nem kell kérni) be nem tartó játékost azonnal 2 perces kiállítással bünteti a játékvezető

-         becsúszó szerelés szabálytalan, nem lehet

-         a szándékos kezezés 2 perc, a szándékos durva sérülést okozó vagy okozható szabálytalanság 5 perc, ennél súlyosabb eset a játékos tornáról való kizárását vonja maga után

-         a játékidő 2x14 perc, 1 perces szünetek,  hivatásos játékvezetők vezetnek

-         a kieséses meccseken döntetlennél 3-3 hetes rúgás