A Jóbarátok-Bócsa megállíthatatlan

A Cel Fc negatív előjelekkel indult neki a nap rangadójának. Két sérült játékossal és mindösszesen egy cserével tudtak kiállni az „A” csoport egyetlen veretlen csapatával szemben. A Jóbarátokban Imre Lajos is felépült sérüléséből és nagy elánnal vetette bele magát a küzdelembe.

A mérkőzés kölcsönös tapogatózással indult, egyik fél sem diktált erős iramot, a csapatok kivárásra játszottak. A mérkőzés ezen periódusát a tizenharmadik percben Imre Lajos bődületes szabadrúgás gólja zárta le. (1-0)A gól jót tett a mérkőzésnek az iram ekkor már élvezhető volt. A Jóbarátok uralta a mérkőzést. Az első félidő lezárásaképpen az utolsó percben Szarka Roland gyönyörűen fejez be egy egyérintős játékot. (2-0).
A második félidőben a Jóbarátok újfent próbálta lassítani a játékot. A Cel Fc utolsó erőit is mozgósítva támadott, de Hatvani jól védet és ezen a napon nem lehetett túl járni az eszén. A második félidő tizenkettedik percében jártunk, amikor is Imre Lajos erőteljes lövését Katona Miklós nem tudta hárítani, a testéről a hálóba pattant a labda. (3-0). A mérkőzés későbbi szakaszában becsületből hajtottak még a csapatok, de érződött, hogy ez a meccs eldőlt.

Szeitz Gábor (Cel FC): Tisztességesen helytálltunk. A döntetlen nekünk már szép eredmény lett volna. Sajnos nem sikerült, ellenfelünk nagyon jól játszott. Jelenleg öt sérültünk van. Nagyon nehéz így fordulóról fordulóra helytállni. Most lesz egy kis szünet, ha a sérültjeink felépülnek az első háromba még benne tudunk lenni. Gratulálok a Jóbarátoknak.

Kun-Szabó László (Jóbarátok-Bócsa): Nagyon elégedett vagyok a mai játékunkkal, nagyon tartottunk ettől a találkozótól elvégre is egy sokszoros bajnok csapattal játszottunk, sajnáljuk, hogy ellenfelünket ilyen sérülés hullám érte el, ez is oka annak, hogy ilyen sima lett a vége. Örömmel tölt el, hogy a fiatal játékosokat sikerült megfelelően beépíteni a csapatban Vida Máté és Szarka Roland is nagyon jól játszott ma. A következő fordulóban sok minden eldől a Retro 2 nagyon jó csapat, remek játékosok alkotják, ha azt a találkozót hozzuk a bajnoki cím elérhető közelségbe kerül.

Cel FC 0 : 3 Jóbarátok-Bócsa