A nap mérkőzése: FC Plan-and-Bau : Laza Fc

A nap mérkőzését a szervezők a forduló végére tartogatták.  A két csapat most találkozott először. A tavalyi szezonban nagy meglepetésre az akkori Laza Fc (Lottozó Randevú) a rájátszás B ligájában küzdhetett csak.  A Plan and Bau pedig új csapatként rögtön felállhatott a dobogó harmadik fokára.

A mérkőzés elején jóformán csak tapogatóztak a csapatok.  A PaB zárt és egységes védekezést mutatott és összjátékban a Laza fölé nőtt. A Laza nem igazán találta a fogást ellenfelén. Tanácstalan támadójátékuk és meddő mezőny fölényük is teljesen elkopott az első félidő közepére, amikor is Trója remek megmozdulásai következtek. Először a gyengébbik lábával jobbal majd ballal is betalált. A szünetre kettő nullával fordultak a csapatok. A Laza a második félidőre teljesen felpörgött egészben más felfogásban futballozott.  A mezőnyfölényük ekkorra már gólhelyzetekben is megmutatkozott. Szinte a kapujukhoz szorították a Plan and Bau-t.  A helyzetek után, a gólok sem maradtak el. Török és Bogdán egyenlítette ki az állást.

Két ellentétes félidőt láthattunk, melynek csak egy igazságos eredménye lehetett: a mai este ez meg is történt.  (2-2)

FC Plan-and-Bau 2 : 2 Laza FC