A nap rangadója: Trinát - Lindau Logistic FC

A nap rangadójára 12:45-ig kellett várni. A Trinát csapat csapott össze a Lindau gárdájával. A második liga legjobb védelme csapott össze a liga legjobb támadó sorával. Előre senki nem tudta volna megjósolni a csata végkimenetelét. A Lindau szinte már a mérkőzés elején neki esett ellenfelének érezni lehetett, hogy gyorsan dűlőre akarják vinni a dolgot. A Trinát csapata állta a sarat és kapuja elé behúzódva a szerencse támogatása mellett kitűnő szervezettséggel védekezett. Egy kis keménységért egyik csapat se ment a szomszédba, igazi férfias küzdelem folyt a pályán.

A Trinát játékán a félidő felé közelítve érződött először, hogy talán megelégednének az egy ponttal is és azzal a tudattal zárnák a fordulót, hogy megőrizték első helyüket. Gól nélküli félidőt követően a Lindau újfent neki esett ellenfelének és Font góljával megszerezte a vezetést (0-1). A meccs képe ekkor változott igazán.  A Lindau ugyan nem csökkentette a játék iramát, de a Trinát is egy fokozattal feljebb kapcsolt. Nem csak a védekezéssel törődtek, hanem a támadásokat is szépen szövögették. A védelmük megnyitásával ugyan a Lindaunak több gólhelyzete is volt, de újabb gól a részükről már nem született. Nem így a Trinát részéről, aki a kevés helyzetének egyikét a mérkőzés lefújása előtt 40 másodperccel gólra váltotta. A mérkőzés összképét tekintve nagy részben a Lindaunak állt a zászló, de a Trinát szervezetsége és remek védelme a mai napon egy döntetlent ért. A forduló rangadóján bebizonyosodott, hogy mindkét csapatnak helye van a legjobbak közt.

Trinát 1 : 1 Lindau Logistic FC
Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.