A top-ári tűz megégette a Lazát

Remek játékkal rukkolt elő ma a Top Ár-Bácskaagrár KI csapata. A Top Ár ment, pörgette a játékot, futballistái ezer fokon égtek és már az első félidő első 15 percében több gólos előnyre tettek szert. (0-3) A Laza nem igazán tudott mihez kezdeni a labdával, nehezen szövögették támadásaikat és a tanácstalanság jelei mutatkoztak rajtuk több ízben. Sok volt a hiba és a labda nélküli mozgások is teljesen hiányoztak a játékukból. A másik oldalon oly nyilvánvaló tűz se volt érezhető. A torna elején szenvedélyesen, motiváltan játszó Lazán a letargia jelei mutatkoztak.

Ahogy haladt az idő előre egyre kézenfekvőbbé vált, hogy ez a Top Ár, ma legyűri a sok sebből vérző Laza csapatát.

Laza FC 2 : 4 Top Ár-Bácskaagrár KI
Hozzászólások (3)
32015. január 26. hétfő, 10:58
gábor
Igazad van bati!4 meghatározó játékos hiányzott a CSERNIK,SZARKA,VIDA meg IMRE LAJOS és igy is tartalékosan bravurosan tartották magukat,most a kapus is nagyon jól védett korához képes!Persze CELL jobb volt,sok helyzetük volt,hiszen muszáj volt nekik védekezni az egyik gyengébb játékos miatt és ezért kontrákra épitettek és majdnem kis szerencsével bejött volna.Kiváncsi leszek az utolsó 2 meccsen,hogy fognak szerepelni,ráadásul még soha nem voltak másodikak,hanem 3-szor elsők meg 4-szer harmadikak,igy összeségében ők a legeredményesebbek.
22015. január 25. vasárnap, 21:57
Bati
Érthetetlen! Csak a sérülés jöhet szóba! A Celesek örülhetnek, hogy nem játszott, vele más lett volna. :( A Szarka Roli is nagyon hiányzott!
12015. január 25. vasárnap, 21:45
gábor
Hétvégén kellemes meglepetések voltak és már nagyon valószinű,hogy CELL fogja megnyerni,persze még van 2 forduló,tehát még nincs lefutva semmi.Érthetetlen számomra,hogy CELL-JÓBARÁTOK meccsen miért nem játszott a CSERNIK CSABA??Talán sérült volt vagy megsértődőtt?Nagyon hiányzott azon a meccsen meg a SÓSTÓ ellen is,hiszen nagyon kellett ahhoz,hogy bajnok esélyes legyen a csapat és sajnos veszélyben kerülhet a gólkirályi cim is!
Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.