Időpont: 2012. február 25., szombat (csak 1 napos!!!).

Nevezési határidő: 2012. február 14. (sorsolás február 14-én 19 órakor).

Nevezők: 1972. december 31. előtt születettek (egy „kiskorú” lehet 1973. december 31. előtti).

Díjazás: I.-II.-III. helyezetteknek kupa és oklevél

Szabályok:

-        5+1 fős csapatok (előzetes nevezés nincs, bárki játszhat, ha „belefér” az időbe, de csak egy csapatban);

-        ha valaki ellen óvás érkezik és nem tudja igazolni magát, a tornán a továbbiakban nem vehet részt;

-        óvást a meccs végéig be kell nyújtani a versenyszervezőnek, utána nem ér;

-        a csoportok első és második helyezettje jut tovább;

-        a kapusról van szöglet, a lábbal hazaadott labdát nem foghatja meg, kézzel vagy lábbal egyaránt játékba hozhatja a labdát, a félpályán át is dobhajta, a játékban lévő labdával gólt is dobhat;

-        a palánk használata megengedett, csak a kapu mögött van kinn a labda;

-        az esetleges oldalbedobást (ha beszorul a palánk alá vagy fennakad a labda) lábbal is el lehet végezni (nem kell a 3 m-t megadni ilyenkor);

-        a bedobások, pontrúgások elvégzési ideje max. 5 másodperc lehet;

-        a szabadrúgásoknál, szögletrúgásuknál a 3 m-t (nem kell kérni) be nem tartó játékost azonnal 2 perces kiállítással bünteti a játékvezető;

-        becsúszó szerelés szabálytalan, nem lehet;

-        a szándékos kezezés 2 perc, a szándékos, durva sérülést okozó vagy okozható szabálytalanság 5 perc, ennél súlyosabb eset a játékos tornáról való kizárását vonja maga után;

-        a játékidő 2×14 perc, 1 perces szünetek, hivatásos játékvezetők vezetnek;

-        a kieséses meccseken döntetlennél 3-3 hetes rúgás;