II. KIE - Szilády RFC up. labdarúgótorna Versenykiírása+Sorsolas+Nevezésilap

2. A torna időpontja:

2014. január 18. szombat   08:30

Nevezési díj : 7000 Ft / csapat.

3. Nevezési feltételek: Meghívott korosztályos up. csapatok,  6 csapat részvételével.

2005. január 01. után születettek vehetnek részt. Ellenfél Edzőjének kérésére igazolást,  vagy fényképes igazolványt, be kell mutatni. Amennyiben ez nem történik meg 3-0

az ellenfél javára, 3 pontot a vesztes csapat kapja. A játékos továbbiakban nem játszhat.

Nevezésilap

4. A torna helyszíne:

Szilády Áron Református Kollégium, Műfüves fűtött Játéktere. / Kossuth L. u. 14. /

5. Játékosok részvétele:

Csapatonként 10 fő nevezhető az első mérkőzés kezdetéig. / 11 érem /

6. Díjazás:

Az I. helyezett csapatnak serleg, illetve az I. II. III. helyezett csapatoknak : érem

Külön díjazásban részesülnek a tornán kiemelkedő teljesítményt nyújtó játékosok

4 + 1 fő.

7. A torna szabályai:

• A mérkőzéseken csapatonként egyidejűleg 4+1 fő szerepelhet.
    • A mérkőzések játékideje :  1*18 perc, futó órával.
    • A mérkőzésen 2 perces és végleges kiállítás alkalmazható. A 2 perces kiállítás SÁRGA lappal a végleges kiállítás PIROS lappal történik.
    • A 2 percre kiállított játékos a büntetése letelte után visszatérhet a játéktérre.
    • A véglegesen / piros lappal / kiállított játékos már nem térhet vissza a játéktérre, helyette 5 perc után egy csere játékos beállhat.
    • A mérkőzésen korlátlan számban, folyamatosan lehet cserélni, az arra kijelölt helyen./ cserezóna / a kispad előtti rész.

o   Amennyiben a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, szögletrúgást kell ítélni. A hazaadott labdát a kapus kézzel nem foghatja meg.

• Az alapvonalon, játékon kívülre került labdát a kapus csak kézzel hozhatja játékba.
    • Kidobásból közvetlenül nem érhető el gól, csak abban az esetben, ha a labda, játékban van. Az oldalvonalon, játékon kívülre került labdát bedobással, vagy oldalberúgással Az oldalvonalról vagy a játéktéren kívülről kell játékba hozni.
    • Szabadrúgásnál, sarokrúgásnál, oldalrúgásnál / dobásnál / az ellenfél játékosainak legalább 5 méter távolságot kell hagyni a labda, játékba hozatalához.
    • A mérkőzésen szabályos becsúszó szerelés sem alkalmazható, kivéve a kapus a saját büntetőterületén belül, Éles stoplis cipő nem engedélyezett, csak  gumis vagy hernyótalpas.
    • Mérkőzéseken az elöl szereplő csapat a hazai csapat, eltérő szerelésről nekik kell gondoskodni.
    • Ha valamelyik mérkőzésre nem áll ki a csapat, akkor a mérkőzés 3 pontját a
    • vétlen csapat kapja 5 - 0-s gólkülönbséggel.
    • Sportorvosi igazolás nem kötelező, mindenki saját felelősségére vesz részt a tornán.
    • Labdaméret 4
    • Diákigazolvány, útlevél, vagy igazolás kötelező, kérésre be kell mutatni, amennyiben nem rendelkezik a játékos vele, nem játszhat a tornán.

8. Lebonyolítás rendszere :

Hat csapat esetén mindenki játszik mindenkivel, körmérkőzések a győzelem 3 pont a döntetlen 1 pont, vereség 0 pont. A torna végeredményét a több megszerzett pont, holtverseny esetén egymás elleni eredmény, összes mérkőzés gólkülönbsége, több rúgott, kevesebb kapott gól dönti el, ha minden egyforma, akkor sorsolás.

9.       A torna versenybizottsága :

Farkas Dániel, Farkas Lajos, Vincze Attila. Óvni, csak a mérkőzés befejezése után lehet a következő mérkőzés kezdetéig, díja 2000 Ft.

Versenybizottság határozata végleges, további fellebbezésre nincs lehetőség.

Elérhetőség:              Vincze Attila 30-740-1098

1664 - 2009

Kiskunhalasi Szilády

Református Futball Club

6400 Kiskunhalas, Kossuth u. 14. Tel: 77/421-215; Fax: 77/421-177

e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; http://szilady.net