Kiskőrösi LC - Kiskunhalasi FC 3:1 (3:1)

Kiskunhalas: Gerner Dániel - Bisztrovics Róbert, Nagy Dániel, Szabó Tamás, Erdélyi Ádám (Sejben Péter 24'), Lukács Zoltán (Szűcs Patrik 46'), Bogdán Róbert, Brindza Tamás, Kerekes Márk (Tóth Tamás 46'), Török András (Rigler László 73'), Farkas András. Edző: Tápai Tibor

Gól: Török (6')

Sárga: Szabó, Tóth, Török

A kezdeti puhatolózó játék hatodik percében a hazai térfél közepén jutottunk szabadrúgáshoz. Bogdán kapu felé ívelte a labdát, melyet Török fejjel juttatott a jobb alsó sarokba. Ekkor azt hittük, könnyű és síma mérkőzés vár ránk, sajnos tévedtük.

A 22. percben kettős emberhátrányba kerültük. Török a jobb oldalvonalnál, Farkas a bal oldalvonalnál szorult ápolásra. A vendéglátó jól ismerte fel visszarendeződési hiányosságunk, és egalizálni tudta az eredményt Szentgyörgyi góljával. Még fel sem ocsúdtunk a sokkból, amikor alig négy perccel később Nagy Dani talpalása büntetőt ért, melyet Füleki értékesített, s máris hazai előny volt.

Most 8 percet kellett várni az újabb, ismét hazai találathoz. 17 méterre kapunktól jutottak szabadrúgáshoz a kőrösiek. Figyelmetlenségünk ismét Füleki büntette, nem volt aki a labda elé álljon, és ne engedje a szabadrúgás elvégzését sorfalállítás előtt, 3:1.

A második félidőben széllel szemben ötlettelenül játszottunk, különösebb veszélyt nem jelentettünk kapura. A hazaiak kontratámadásokra rendezkedtek be, melyek révén többször is Gerner Dani, vagy a szerencse mentett meg újabb kapott góltól.

Tápai Tibor: Először is gratulálok a Kőrösnek győzelmükhöz.  A mi játékunkra ma nincs megfelelő jelző, ez minden téren kevés volt. Egyetlen játékosom sem nyújtott elfogadhatót, de olyan sem volt, aki jobb lett volna a másiknál.

Kérjük regisztrálj, vagy jelentkezz be, ha hozzá kívánsz szólni ehhez a cikkhez.