2014. december 20. szombat  08,00  - 14.30    Jelentkezési határidő : december  10.

3. Nevezési feltételek: 2004. január 01. után született gyermekek alkotta fiú korosztályos csapatok,

Szilády Áron Református Kollégium, Műfüves Játéktere / BUBORÉK /.        Kiskunhalas     Kossuth U. 14.

5. Játékosok részvétele:

Csapatonként 10 fő nevezhető az első mérkőzés kezdetéig.

6. Díjazás:

Az I. helyezett csapatnak serleg, illetve az I. II. III. helyezett csapatoknak érem.

7. A torna szabályai:

o   A mérkőzéseken csapatonként egyidejűleg 4+1 fő szerepelhet.

o   A mérkőzések játékideje 1* 20 perc, futó órával.

o   A mérkőzésen 2 perces és végleges kiállítás alkalmazható. A 2 perces kiállítás SÁRGA lappal a végleges kiállítás PIROS lappal történik.

o   A 2 percre kiállított játékos a büntetése letelte után visszatérhet a játéktérre.

o   A véglegesen / piros lappal / kiállított játékos már nem térhet vissza a játéktérre, helyette 5 perc után egy csere játékos beállhat.

o   A mérkőzésen korlátlan számban, folyamatosan lehet cserélni, az arra kijelölt helyen.

o   Amennyiben a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, szögletrúgást kell ítélni. A hazaadott labdát a kapus kézzel nem foghatja meg.

o   Az alapvonalon, játékon kívülre került labdát a kapus csak kézzel hozhatja játékba.

o   Kidobásból közvetlenül nem érhető el gól, csak abban az esetben, ha a labda, játékban van. Az oldalvonalon, játékon kívülre került labdát bedobással, vagy oldalberúgással Az oldalvonalról vagy a játéktéren kívülről kell játékba hozni.

o   Szabadrúgásnál, sarokrúgásnál, oldalrúgásnál/ dobásnál / az ellenfél játékosainak legalább 5 méter távolságot kell hagyni a labda, játékba hozatalához.

o   A mérkőzésen szabályos becsúszó szerelés sem alkalmazható, kivéve a kapus a saját büntetőterületén belül.

o   Stoplis cipő nem megengedett, csak hernyótalpas.

o   A csapatok 1 *5 vagy, 2 *4 fős csoportban játszanak a győztes 3 a vesztes 0 pont. Döntetlen esetén 1-1 pont jár. Azonos pontszám esetén a helyezés megállapítása több győzelem, összesített gólkülönbség, több rúgott gól, kevesebb kapott, végül a sorsolás dönt. Helyosztó mérkőzések a csoportmérkőzések eredményei alapján 7-8, 5-6, 3-4, 1-2 helyért mérkőznek. 5 csapat esetén, körmérkőzés.

8. A torna tervezett résztvevői :      Előzetes meghívás után, később kerül meghatározásra.