Vincze Attila vezetőedző és a versenybizottság

III. helyezett: serleg + érem

Különdíjak:  Torna válogatottjának kiválasztása.

7. A torna lebonyolítása

A 2000 s korosztály

A tornán hat csapat vesz részt, melyeket egy hatos csoportba sorsolunk, csoporton belül körmérkőzés van. Győzelem esetén három pont, döntetlen esetén egy pont jár, míg vereség esetén nem jár pont. A csoporton és helyosztókon belüli helyezést a következők szerint állapítják meg:

Nevezési díj : 7000 Ft !

A tornán csapatonként 10 játékos nevezhető 11 érem, a nevezési lapokat a csapatokat ezen versenykiírással együtt megkapják, és az első mérkőzésük kezdete előtt 15 perccel a gyerekek érvényes igazolásával együtt (TB kártya, diákigazolvány, stb.) a versenybíróságnak leadják.

A torna játékszabályai:

-         A 2000 es korosztályban a mérkőzéseket kb. 20x40 m-es pályán, 3x2 m-es kapukra, 5:5 ellen, 4 mezőnyjátékos + 1 kapus részvételével bonyolítjuk le.

-         A meccseket műfüves borítású pályán rendezzük, stoplis cipő nem engedélyezett!!!

-         A mérkőzéseket 5-as, futball-labdával kell lejátszani.

-         Várakozási idő nincs, kivéve, ha a csapat megérkezett, és megkezdte az öltözködést, max. 10 perc.

-         Becsúszás van, de csak saját felelősségre, égési sérüléseket okoz..

-         Kapus a hazaadást kézzel nem foghatja meg!

-         A mérkőzések játékideje 2000  korosztályban 1×20 perc.

-         Az oldalvonalat elhagyó labdát laposan rúgva lábbal lehet játékba hozni!!

-         Szöglet a nagypályás szabályok szerint.

-         A tornán a 3 méteres szabály lesz érvényben (szabadrúgás, oldal berúgásnál).

-         A cserét a félpályánál kell a csapatnak végrehajtani. Szabálytalan csere esetén közvetett szabadrúgást és 2 perces kiállítást kell ítélni.

-         Fegyelmezetlenség esetén a mérkőzéseken a 2 perces ( sárga lap) és 5 perces (piros lap)

kiállítás van, 2 perces kiállítás után visszatérhet a játékos 5 perces kiállítás után nem térhet vissza a kiállított játékos játéktérre.

9. Óvás

Óvási díj 2.000,- Ft, melyet a mérkőzést követő 10 percen belül kell a versenybizottságnál bejelenteni és befizetni. Az óvási díj a versenybizottságnál marad, függetlenül attól, hogy az óvást elfogadják vagy elutasítják. Fellebbezés nincs.

10. Sportfelszerelések

Minden csapat 1 garnitúra mezt, hozzon stoplis cipő nem engedélyezett !!!!

11. Orvosi igazolás

Nem kötelező, mindenki saját felelősségére játszik, melyet a csapatvezető az első mérkőzés előtt a nevezési lapon aláírásával igazol.

12. Egyéb rendelkezések

-         Az öltözőben hagyott értéktárgyakért a rendezők nem vállalnak felelősséget.

-         Ha a tornán olyan esemény fordul elő, melyre vonatkozóan a versenykiírás nem intézkedik, akkor a sport tisztaságának szem előtt tartásával kell a megfelelő döntés meghozni.

-         A versenybizottság fenntartja magának azt a jogot, hogy a versenykiírást esetlegesen módosítsa, egyes pontjaiban változtatásokat hajtson végre, illetve kiegészítse azokat.